
Shop
Filter by price
Filter by brand
- Faber 1
- Aagna 87
- Acode 14
AO SmithAO Smith 2- Atomberg 10
AtombergAtomberg 63- Brizzio 11
CarysilCarysil 45- Crompton 3
HafeleHafele 37- Havells 21
- HB 20
- Orient 4
- Racold 9
ReginoxReginox 26- SYLUX 7
- Vista 10
CeraCera 26- American Standard 4
Color
- Azure 1
- BlackBlack 24
- Black Matte 1
Black YellowBlack Yellow 1- Blaze Brown 2
- Blaze Brown (Matte) 1
- Briken IvoryBriken Ivory 1
- Briken WhiteBriken White 1
- Chrome 3
- Copper 1
- Dark Green 1
- Dark Walnut 1
- Dark Walnut (Matte) 1
- Dark Walnut Wooden finish 1
- Deep Black 1
- Earth Brown (Gloss) 1
- Forest Green 1
- Gloss Black 2
- Gloss Brown 3
- Gloss Seasand Ivory 1
- Gloss White 3
- Gloss White & Blue Ring 1
- GoldGold 17
- Golden Oakwood (Matte) 1
- Honey Maplewood 1
- IvoryIvory 2
- Marble White 2
- Mat BlackMat Black 1
- Matt Black 1
- Matte 1
- Matte Aqua Blue 1
- Matte Brown & Black 1
- Metallico 1
- Midnight Black 3
- Midnight Black (Matte Finish) 1
- Midnight Black (Matte) 1
- Mint Green 1
- Misty Teal 2
- Misty Teal Matte Finish 1
- Mushroom 1
- Pearl WhitePearl White 1
- Pearl White (Gloss) 1
- Pearl White Matte 1
- Pebble Grey Gloss Finish 1
- Regent Grey 2
- Ritz Blue 2
- Ritz Blue 1
- Ritz Blue (Matte) 1
- Rose Gold/ Black 5
- Sage 1
- Sand Grey (Gloss) 1
- Satin Stainless Steel 2
- Seasand Ivory 1
- Seasand Ivory & Black 1
- SilverSilver 37
- Smoked BrownSmoked Brown 1
- Snow White (Matte) 1
- Umber Brown 2
- WhiteWhite 2
- White and Black 1
- BiancoBianco 1
Cano CopperCano Copper 1
Cano GoldCano Gold 1
Cano Gun MetalCano Gun Metal 1- Gothic GreyGothic Grey 1
- Metallic GoldMetallic Gold 1
- Murphy RedMurphy Red 1
- Pebble GreyPebble Grey 3
- Rose GoldRose Gold 23
- Sand GreySand Grey 1
White & BlackWhite & Black 1
Stock status
Showing 361–372 of 441 resultsSorted by price: high to low
Aagna Pan Silver Finish Tumbler Holder For Bathroom
- Brand: Aagna
- Series: Pan
- Product Type: Tumbler Holder
- Material: Premium Stainless Steel / Brass
- Finish: Sleek Silver (Chrome) Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Aagna Raton Soap Dish Rose Gold For Bathroom Use
- Brand: Aagna
- Series: Raton
- Product Type: Soap Dish
- Material: Stainless Steel / Brass
- Finish: Rose Gold PVD Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Aagna Raton Black Finish Tumbler Holder For Bathroom – Bath Accessories
- Brand: Aagna
- Series: Raton
- Product Type: Tumbler Holder
- Material: Stainless Steel / Brass
- Finish: Black PVD Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Aagna Giza Bathroom Napkin Ring- Matte Black Finish
- Brand: Aagna
- Type: Napkin Ring Holder
- Finish: Matte Black
- Design: Modern & Stylish
- Material: Brass/Stainless Steel
- Mounting: Wall Mounted
- Usage: Bathroom / Washroom
- Installation: Easy Fit
Crompton Brisk Air Plus 150mm Exhaust Fan White
Product Overview
- Powerful motor for effective ventilation
- Removes odors, moisture, and pollutants from the air
- Suitable for medium to large rooms
- Compact and sleek design
- Easy to install and maintain
| Brand | Crompton |
| Model Name | Brisk Air Plus |
| Type | Exhaust Fan |
| Size | 150 mm |
| Color | White |
| Speed (RPM) | 1300 RPM |
| Wattage | 25 Watts |
| Product Dimensions | 28D x 16.6W x 28H Centimeters |
| Warranty | 2 Years Warranty |
Aagna U-VA Luxury Silver Finish Tumbler Holder for Bathrooms
- Brand: Aagna
- Series: U-VA
- Product Type: Tumbler Holder
- Material: High-Quality Stainless Steel / Brass
- Finish: Premium Silver (Chrome) Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Crompton Brisk Air 200 mm (8 inch) Exhaust Fan White
Product Overview
- Powerful motor for effective ventilation
- Removes odors, moisture, and pollutants from the air
- Suitable for medium to large rooms
- Compact and sleek design
- Easy to install and maintain
| Brand | Crompton |
| Model Name | Brisk Air Plus |
| Type | Exhaust Fan |
| Size | 200 mm |
| Color | White |
| Speed (RPM) | 1300 RPM |
| Noise Level | 30 dB |
| Product Dimensions | 41D x 44W x 18.3H Centimeters |
| Warranty | 2 Years Warranty |
Aagna Giza Gold Finish Tumbler Holder for Bathroom – Premium Brass Wall Mounted
- Brand: Aagna
- Series: Giza
- Product Type: Tumbler Holder
- Material: High-quality Brass
- Finish: Premium Gold Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Aagna Giza Rose Gold Finish Tumbler Holder for Bathroom – Wall Mounted & Stylish
- Brand: Aagna
- Series: Giza
- Product Type: Tumbler Holder
- Material: High-quality Stainless Steel / Brass
- Finish: Premium Rose Gold PVD Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Havells Ventilair DXZ Exhaust Fan (Pipe) | White 150mm
Product Overview
- Havells Ventilair DXZ Exhaust Fan is efficient and powerful
- Ideal for use in homes, offices, kitchens, and bathrooms
- Noiseless operation ensures a peaceful indoor environment
- Durable construction ensures long-lasting performance
- Effectively removes stale air, moisture, and odors
- Easy to install and cost-effective
| Manufacturer | Havells |
| Model Name | Ventilair DXZ |
| Color | White |
| Size | 150 mm (8″) |
| Noise Level | 38 dB(A) |
| Power Consumption | 28 watts |
| Speed | 1200 RPM |
| Air delivery | 180 CMH (Cubic Meter per Hour) |
| Input Voltage | 220-240v |
| Body material | ABS plastic |
Aagna Raton Sleek Silver Towel Ring for Modern Bathroom
- Brand: Aagna
- Series: Raton
- Product Type: Napkin Ring / Towel Ring
- Material: Stainless Steel
- Finish: Silver Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
CERA Health Faucet ABS Body with 1 Meter SS Braided Connection Pipe F8030108AB
- Body Material: ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene)
- Pipe Length: 1 meter
- Pipe Material: SS (Stainless Steel) Braided
- Usage: Personal Hygiene / Bidet Spray
- Key Feature: Durable & Easy Installation
Load more products
Loading...













Cooking Appliances
Kitchen Hobs
Kitchen Chimneys
Kitchen Oven
Dishwashers
Kitchen Sink
Water Heating