
Shop
Filter by price
Filter by brand
- Faber 1
- Aagna 87
- Acode 14
AO SmithAO Smith 2- Atomberg 10
AtombergAtomberg 63- Brizzio 11
CarysilCarysil 45- Crompton 3
HafeleHafele 37- Havells 21
- HB 20
- Orient 4
- Racold 9
ReginoxReginox 26- SYLUX 7
- Vista 10
CeraCera 26- American Standard 4
Color
- Azure 1
- BlackBlack 24
- Black Matte 1
Black YellowBlack Yellow 1- Blaze Brown 2
- Blaze Brown (Matte) 1
- Briken IvoryBriken Ivory 1
- Briken WhiteBriken White 1
- Chrome 3
- Copper 1
- Dark Green 1
- Dark Walnut 1
- Dark Walnut (Matte) 1
- Dark Walnut Wooden finish 1
- Deep Black 1
- Earth Brown (Gloss) 1
- Forest Green 1
- Gloss Black 2
- Gloss Brown 3
- Gloss Seasand Ivory 1
- Gloss White 3
- Gloss White & Blue Ring 1
- GoldGold 17
- Golden Oakwood (Matte) 1
- Honey Maplewood 1
- IvoryIvory 2
- Marble White 2
- Mat BlackMat Black 1
- Matt Black 1
- Matte 1
- Matte Aqua Blue 1
- Matte Brown & Black 1
- Metallico 1
- Midnight Black 3
- Midnight Black (Matte Finish) 1
- Midnight Black (Matte) 1
- Mint Green 1
- Misty Teal 2
- Misty Teal Matte Finish 1
- Mushroom 1
- Pearl WhitePearl White 1
- Pearl White (Gloss) 1
- Pearl White Matte 1
- Pebble Grey Gloss Finish 1
- Regent Grey 2
- Ritz Blue 2
- Ritz Blue 1
- Ritz Blue (Matte) 1
- Rose Gold/ Black 5
- Sage 1
- Sand Grey (Gloss) 1
- Satin Stainless Steel 2
- Seasand Ivory 1
- Seasand Ivory & Black 1
- SilverSilver 37
- Smoked BrownSmoked Brown 1
- Snow White (Matte) 1
- Umber Brown 2
- WhiteWhite 2
- White and Black 1
- BiancoBianco 1
Cano CopperCano Copper 1
Cano GoldCano Gold 1
Cano Gun MetalCano Gun Metal 1- Gothic GreyGothic Grey 1
- Metallic GoldMetallic Gold 1
- Murphy RedMurphy Red 1
- Pebble GreyPebble Grey 3
- Rose GoldRose Gold 23
- Sand GreySand Grey 1
White & BlackWhite & Black 1
Stock status
Showing 349–360 of 474 resultsSorted by price: high to low
Cera Brooklyn Bib Cock
Product Overview
- Cera Brooklyn Bib Cock reliable and efficient water faucet
- Made from high-quality brass with a chrome polish finish
- A smooth lever handle allows for easy control of water flow and temperature
- Quarter-turn ceramic disc cartridge ensures a drip-free performance for a long time
- Water-saving technology reduces water consumption by up to 50%
- Stylish design that can complement any bathroom or kitchen decor.
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | Cera |
| Model | Brooklyn Bib Cock |
| Material | Brass with chrome finish |
| Handle Type | Smooth Lever Handle |
| Installation Type | Wall-mounted |
| Water-saving | Yes, up to a 50% reduction in consumption |
| Warranty | Manufacturer’s warranty included |
Aagna Pan Rose Gold And Black Finish Soap Dish For Bathroom
- Brand: Aagna
- Series: Pan
- Product Type: Soap Dish
- Material: High-Quality Stainless Steel / Brass
- Finish: Premium Rose Gold with Black Contrast
- Mounting Type: Wall Mounted
Aagna Giza Gold Finish Napkin Ring for Bathroom
- Brand: Aagna
- Type: Napkin Ring Holder
- Finish: Gold
- Design: Modern & Stylish
- Material: Brass/Stainless Steel
- Mounting: Wall Mounted
- Usage: Bathroom / Washroom
- Installation: Easy Fit
Aagna Giza Bathroom Wall Mounted Napkin Ring in Rose Gold
- Brand: Aagna
- Type: Napkin Ring Holder
- Finish: Polished / Matt
- Design: Stylish & Modern
- Material: Brass/Stainless Steel
- Mounting: Wall Mounted
- Usage: Bathroom / Washroom
- Installation: Easy Fit
Aagna Olivia Black Finish Tumbler Holder For Bathroom
- Brand: Aagna
- Series: Olivia
- Product Type: Tumbler Holder
- Material: Stainless Steel / Brass
- Finish: Black PVD Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Aagna U-VA Luxury Rose Gold Tumbler Holder for Bathrooms
- Brand: Aagna
- Series: U-VA
- Product Type: Tumbler Holder
- Material: High-Quality Stainless Steel / Brass
- Finish: Elegant Rose Gold PVD Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Aagna U-VA Gold Finish Tumbler Holder – Luxury Wall Mounted Bathroom Accessory
- Brand: Aagna
- Series: U-VA
- Product Type: Tumbler Holder
- Material: High-Quality Stainless Steel / Brass
- Finish: Elegant Gold PVD Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Atomberg Studio Exhaust Fan BLDC Motor 150mm (6″)
₹1,730.00 – ₹1,820.00Price range: ₹1,730.00 through ₹1,820.00Product Overview
- Atomberg Studio Exhaust Fan BLDC is Powerful and efficient motor
- Operates silently
- Keeps bugs away
- Copper motor for durability
- Very strong and long-lasting
- Easy to clean front cover
- Double ball bearings for lasting performance
| Brand | Atomberg |
| Model Name | Studio |
| Color | white, SS Finish |
| CMH | 245 |
| Size | 150 mm (6″) |
| Power (W) | 6.5 W |
| Blades | 7 |
| RPM | 2000 RPM |
| Input Voltage | 140-285v |
| Warranty | 2 Years (1+1 Years) |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Havells Ventilair DX Exhaust Fan 200mm (8″) | White
Product Overview
- Havells Ventilair DX Exhaust Fan is Quick dismantling of blades for easy cleaning
- Robust motor for continuous running of fan
- To prevent entry of foreign objects like dust, bird, pets etc
- 2 Year Guarantee
- Sweep 150 mm, 200 mm & 250 mm
- High quality engineering plastic
- Color change with anti-static properties
| Manufacturer | Havells |
| Model Name | Ventilair DX |
| Color | White |
| Size | 200 mm (8″) |
| Noise Level | Less than 40 decibels |
| Power Consumption | 40 watts |
| Motor Power | High suction motor |
| Maintenance | Minimal maintenance required |
| Input Voltage | 220-240v |
| Warranty | 2 Years |
Aagna Raton Silver Towel Rod For Bathroom
- Brand: Aagna
- Series: Raton
- Product Type: Towel Rod
- Material: High-Quality Stainless Steel / Brass
- Finish: Premium Silver (Chrome) Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Aagna Raton Elegant Rose Gold Tumbler Holder For Bathroom
- Brand: Aagna
- Series: Raton
- Product Type: Tumbler Holder
- Material: Stainless Steel / Brass
- Finish: Rose Gold PVD Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Aagna Olivia Premium Brass Toothbrush Holder for Bathroom
- Brand: Aagna
- Series: Olivia
- Product Type: Tumbler Holder
- Material: Stainless Steel / Brass
- Finish: Silver (Chrome) Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Load more products
Loading...













Cooking Appliances
Kitchen Hobs
Kitchen Chimneys
Kitchen Oven
Dishwashers
Kitchen Sink
Water Heating