
Shop
Filter by price
Filter by brand
- Faber 1
- Aagna 87
- Acode 14
AO SmithAO Smith 2- Atomberg 10
AtombergAtomberg 63- Brizzio 11
CarysilCarysil 45- Crompton 3
HafeleHafele 37- Havells 21
- HB 20
- Orient 4
- Racold 9
ReginoxReginox 26- SYLUX 7
- Vista 10
CeraCera 26- American Standard 4
Color
- Azure 1
- BlackBlack 24
- Black Matte 1
Black YellowBlack Yellow 1- Blaze Brown 2
- Blaze Brown (Matte) 1
- Briken IvoryBriken Ivory 1
- Briken WhiteBriken White 1
- Chrome 3
- Copper 1
- Dark Green 1
- Dark Walnut 1
- Dark Walnut (Matte) 1
- Dark Walnut Wooden finish 1
- Deep Black 1
- Earth Brown (Gloss) 1
- Forest Green 1
- Gloss Black 2
- Gloss Brown 3
- Gloss Seasand Ivory 1
- Gloss White 3
- Gloss White & Blue Ring 1
- GoldGold 17
- Golden Oakwood (Matte) 1
- Honey Maplewood 1
- IvoryIvory 2
- Marble White 2
- Mat BlackMat Black 1
- Matt Black 1
- Matte 1
- Matte Aqua Blue 1
- Matte Brown & Black 1
- Metallico 1
- Midnight Black 3
- Midnight Black (Matte Finish) 1
- Midnight Black (Matte) 1
- Mint Green 1
- Misty Teal 2
- Misty Teal Matte Finish 1
- Mushroom 1
- Pearl WhitePearl White 1
- Pearl White (Gloss) 1
- Pearl White Matte 1
- Pebble Grey Gloss Finish 1
- Regent Grey 2
- Ritz Blue 2
- Ritz Blue 1
- Ritz Blue (Matte) 1
- Rose Gold/ Black 5
- Sage 1
- Sand Grey (Gloss) 1
- Satin Stainless Steel 2
- Seasand Ivory 1
- Seasand Ivory & Black 1
- SilverSilver 37
- Smoked BrownSmoked Brown 1
- Snow White (Matte) 1
- Umber Brown 2
- WhiteWhite 2
- White and Black 1
- BiancoBianco 1
Cano CopperCano Copper 1
Cano GoldCano Gold 1
Cano Gun MetalCano Gun Metal 1- Gothic GreyGothic Grey 1
- Metallic GoldMetallic Gold 1
- Murphy RedMurphy Red 1
- Pebble GreyPebble Grey 3
- Rose GoldRose Gold 23
- Sand GreySand Grey 1
White & BlackWhite & Black 1
Stock status
Showing 325–336 of 474 resultsSorted by price: high to low
Atomberg Efficio Exhaust Fan 200mm (8″) White
Product Overview
- Atomberg Efficio Exhaust Fan 200mm is Efficient and powerful BLDC motor
- Operates silently
- Copper motor for durability
- Very strong and long-lasting
- Easy to clean front cover
- Double ball bearings for long-lasting performance
- 1+1 year on-site warranty
| Brand | Atomberg |
| Model Name | Efficio |
| Color | White |
| CMH | 800 |
| Size | 200 mm (8″) |
| Power (W) | 16 W |
| Blades | 5 |
| RPM | 1600 RPM |
| Input Voltage | 140-285v |
| Warranty | 2 Years (1+1 Years) |
Aagna U-VA Modern Silver Towel Rod for Bathroom
- Brand: Aagna
- Series: U-VA
- Product Type: Towel Rod
- Material: High-Quality Stainless Steel / Brass
- Finish: Premium Silver (Chrome) Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Havells Swing Wall Fan 400mm | White
Product Overview
- Havells Swing Wall Fan 400mm is Powerful motor with thermal overload protection
- Easy installation, stylish design
- Design and finish exotic rich looks with modern styling
- Noiseless operation
- Jerk-free oscillation
- Two-year warranty from the date of purchase.
| Manufacturer | Havells |
| Model Name | Swing |
| Color | White |
| Size | 400 mm (16″) |
| Speed Settings | 3 (Low, Medium, High) |
| Air Delivery | 72 CMM |
| Power Consumption | 50 W |
| Blade Material | PP (Polypropylene) |
| Input Voltage | 220-240 V, 50 Hz |
| Warranty | 2 Years |
Atomberg Efficio Plus Exhaust Fan 150mm (6″) White
Product Overview
- Atomberg Efficio Plus Exhaust Fan is Powerful and silent motor
- Front motorized louvers keep bugs away
- Strong and durable design
- Easy to clean front cover
- Double ball bearings for long-lasting performance
- 1+1 year on-site warranty
| Brand | Atomberg |
| Model Name | Efficio Plus |
| Color | White |
| CMH | 245 |
| Size | 150 mm (6″) |
| Power (W) | 6.5 W |
| Blades | No |
| RPM | 1400 RPM |
| Input Voltage | 220-240v |
| Warranty | 2 Years (1+1 Years) |
Aagna Pan Silver Towel Rod For Bathroom
- Brand: Aagna
- Series: Pan
- Product Type: Towel Rod
- Material: Premium Stainless Steel / Brass
- Finish: Sleek Silver (Chrome) Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
VISTA Tile Insert Floor Drain For Bathroom In Black Finish- Modern & Seamless Design
₹2,344.00- Brand: VISTA
- Type: Tile Insert Floor Drain
- Finish: Black
- Design: Modern & Seamless
- Material: Brass/Stainless Steel
- Shape: Square
- Usage: Bathroom / Floor Drain
- Installation: Easy Fit
Atomberg Studio Plus Exhaust Fan | 150mm (6″)
₹2,050.00 – ₹2,270.00Price range: ₹2,050.00 through ₹2,270.00Product Overview
- Atomberg Studio Plus Exhaust Fan has Powerful and efficient motor
- Operates silently
- Keeps bugs away
- Copper motor for durability
- Very strong and long-lasting
- Easy to clean front cover
- Double ball bearings for lasting performance
| Brand | Atomberg |
| Model Name | Studio Plus |
| Color | White |
| CMH | 250 |
| Size | 150 mm (6″) |
| Power (W) | 6.5 W |
| Blades | 7 |
| RPM | 2250 RPM |
| Input Voltage | 140-285v |
| Warranty | 2 Years (1+1 Years) |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Cera Head Rain Shower SQ(8X8)
Product Overview
- Cera Head Rain Shower is Premium rain shower accessory from Cera
- Large showerhead design for a gentle and relaxing rainfall effect
- Made from durable materials such as stainless steel or brass
- Provides generous coverage for a luxurious bathing experience
- Easy to maintain and clean
- Optional adjustable settings for personalized water flow
- Enhances the overall shower routine with a soothing and refreshing shower experience.
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | Cera |
| Product Name | Cera Head Rain Shower |
| Model | Varies by product |
| Type | Rain Shower |
| Material | Stainless Steel or Brass |
| Shape | Square or Round |
| Size | Varies by product |
| Installation | Wall-mounted or Ceiling-mounted |
| Water Flow | Adjustable settings available |
| Maintenance | Easy to clean and maintain |
Aagna Rhyno Rose Gold Napkin Ring For Bathroom
- Brand: Aagna
- Series: Rhyno
- Product Type: Napkin Ring / Towel Ring
- Material: Premium Brass
- Finish: Rose Gold PVD Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Aagna Rhyno Gold Napkin Ring For Bathroom
- Brand: Aagna
- Series: Rhyno
- Product Type: Napkin Ring / Towel Ring
- Material: High-Quality Brass
- Finish: Elegant Gold PVD Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Aagna Olivia Black Finish Towel Rod – Modern Bathroom Fitting
- Brand: Aagna
- Series: Olivia
- Product Type: Towel Rod
- Material: Stainless Steel / Brass
- Finish: Jet Black PVD Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Atomberg Efficio Exhaust Fan 150mm (6″) White
Product Overview
- Atomberg Efficio Exhaust Fan 150mm Efficient and powerful BLDC motor
- Operates silently
- Copper motor for durability
- Very strong and long-lasting
- Easy to clean front cover
- Double ball bearings for long-lasting performance
- 1+1 year on-site warranty
| Brand | Atomberg |
| Model Name | Efficio |
| Color | White |
| CMH | 356 |
| Size | 150 mm (6″) |
| Power (W) | 11 W |
| Blades | 5 |
| RPM | 2000 RPM |
| Input Voltage | 140-285v |
| Warranty | 2 Years (1+1 Years) |
Load more products
Loading...













Cooking Appliances
Kitchen Hobs
Kitchen Chimneys
Kitchen Oven
Dishwashers
Kitchen Sink
Water Heating