
Shop
Filter by price
Filter by brand
- Faber 1
- Aagna 87
- Acode 14
AO SmithAO Smith 2- Atomberg 10
AtombergAtomberg 55- Brizzio 11
CarysilCarysil 45
HafeleHafele 34- HB 20
- Racold 9
ReginoxReginox 26- SYLUX 7
- Vista 10
CeraCera 25- American Standard 4
Color
- Azure 1
- BlackBlack 24
- Black Matte 1
- Blaze Brown 2
- Blaze Brown (Matte) 1
- Chrome 3
- Copper 1
- Dark Green 1
- Dark Walnut 1
- Dark Walnut (Matte) 1
- Dark Walnut Wooden finish 1
- Deep Black 1
- Earth Brown (Gloss) 1
- Forest Green 1
- Gloss Black 2
- Gloss Brown 3
- Gloss Seasand Ivory 1
- Gloss White 3
- Gloss White & Blue Ring 1
- GoldGold 17
- Golden Oakwood (Matte) 1
- Honey Maplewood 1
- IvoryIvory 1
- Marble White 2
- Matt Black 1
- Matte 1
- Matte Aqua Blue 1
- Matte Brown & Black 1
- Metallico 1
- Midnight Black 3
- Midnight Black (Matte Finish) 1
- Midnight Black (Matte) 1
- Mint Green 1
- Misty Teal 2
- Misty Teal Matte Finish 1
- Mushroom 1
- Pearl White (Gloss) 1
- Pearl White Matte 1
- Pebble Grey Gloss Finish 1
- Regent Grey 2
- Ritz Blue 2
- Ritz Blue 1
- Ritz Blue (Matte) 1
- Rose Gold/ Black 5
- Sage 1
- Sand Grey (Gloss) 1
- Satin Stainless Steel 2
- Seasand Ivory 1
- Seasand Ivory & Black 1
- SilverSilver 37
- Snow White (Matte) 1
- Umber Brown 2
- WhiteWhite 2
- White and Black 1
Cano CopperCano Copper 1
Cano GoldCano Gold 1
Cano Gun MetalCano Gun Metal 1- Gothic GreyGothic Grey 1
- Murphy RedMurphy Red 1
- Pebble GreyPebble Grey 3
- Rose GoldRose Gold 23
White & BlackWhite & Black 1
Stock status
Showing 277–288 of 415 resultsSorted by price: high to low
Atomberg Ameza 1200 mm BLDC Ceiling Fan with Remote Control | Gloss Black
- Brand: Atomberg
- Model: Ameza
- Type: BLDC Ceiling Fan
- Size: 1200 mm sweep
- Features: Remote control, LED indicators
- Warranty: Manufacturer’s warranty
- Motor Type: BLDC
- Color: Gloss Black
- Control: Remote Control
- Operation: Quiet
Cera California Wash basin with half pedestal
Product Overview
- Cera California Wash basin with half pedestal is stylish and modern design
- Spacious basin for comfortable use
- Sturdy half pedestal for added support
- High-quality ceramic construction for durability
- Elegant white finish for a sophisticated look
- Perfect for contemporary bathrooms
- Easy to clean and maintain
- Compatible with various bathroom styles and decors
- Provides a functional and visually appealing solution
| Brand | Cera |
| Model | California |
| Basin Type | Wash basin |
| Pedestal Type | Half pedestal |
| Dimensions (L x W x H) | 450mm x 320mm x 130mm |
| Coverage Area | 1.55 sqft |
| Package Size | 1 Piece |
| Color | White |
| Warranty Details | 10 Years for Residential use 5 Years for Commercial use |
Essco Aspire Pillar Cock Extended
Product Overview
- Aspire Pillar Cock Extended is Made of durable brass material
- Designed for use in bathrooms, kitchens, drawing rooms, wash basins, and offices
- Handle-controlled design for easy and intuitive operation
- The extended body provides ample reach and coverage for larger sinks or basins
- Deck mount installation type for easy installation on most surfaces
- Sleek and stylish appearance
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | Essco jaguar |
| Model | ASPIRE |
| Color | Silver |
| Material | Brass |
| Size | 11 Inch Long |
| Warranty | Manufacturer’s warranty included |
VISTA Square Tile Insert Floor Drain for Bathroom
₹2,580.00- Brand: VISTA
- Type: Square Tile Insert Floor Drain
- Finish: Polished / Matt
- Design: Modern
- Material: Brass/Stainless Steel
- Shape: Square
- Usage: Bathroom / Floor Drain
VISTA Modern Square Bathroom Floor Drain with Rose Gold Finish
₹2,577.00- Brand: VISTA
- Type: Square Floor Drain
- Finish: Rose Gold
- Design: Modern
- Material: Brass
- Style: Luxury
- Usage: Bathroom / Floor Drain
- Installation: Easy Fit
VISTA Modern Square Bathroom Floor Drain with Polished Gold Finish
₹2,577.00- Brand: VISTA
- Type: Square Floor Drain
- Finish: Polished Gold
- Design: Modern
- Material: Brass
- Style: Luxury
- Usage: Bathroom / Floor Drain
- Installation: Easy Fit
Aagna Raton Rose Gold Towel Rod For Bathroom
- Brand: Aagna
- Series: Raton
- Product Type: Towel Rod
- Material: Stainless Steel / Brass
- Finish: Rose Gold PVD Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Aagna Giza Gold Finish Towel Rod For Bathroom
- Brand: Aagna
- Series: Giza
- Product Type: Towel Rod
- Material: Premium Stainless Steel / Brass
- Finish: Luxurious Gold PVD Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Aagna Giza Rose Gold PVD Finish Towel Rod for Modern Bathrooms
- Brand: Aagna
- Series: Giza
- Product Type: Towel Rod
- Material: Brass
- Finish: Premium Rose Gold PVD Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Aagna Rhyno Silver Towel Rod for Bathroom – Durable Brass Wall Mounted Bar
- Brand: Aagna
- Series: Rhyno
- Product Type: Towel Rod
- Material: Stainless Steel / Brass
- Finish: Premium Silver (Chrome) Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Atomberg Efficio Exhaust Fan 200mm (8″) White
Product Overview
- Atomberg Efficio Exhaust Fan 200mm is Efficient and powerful BLDC motor
- Operates silently
- Copper motor for durability
- Very strong and long-lasting
- Easy to clean front cover
- Double ball bearings for long-lasting performance
- 1+1 year on-site warranty
| Brand | Atomberg |
| Model Name | Efficio |
| Color | White |
| CMH | 800 |
| Size | 200 mm (8″) |
| Power (W) | 16 W |
| Blades | 5 |
| RPM | 1600 RPM |
| Input Voltage | 140-285v |
| Warranty | 2 Years (1+1 Years) |
Aagna U-VA Modern Silver Towel Rod for Bathroom
- Brand: Aagna
- Series: U-VA
- Product Type: Towel Rod
- Material: High-Quality Stainless Steel / Brass
- Finish: Premium Silver (Chrome) Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Load more products
Loading...












Cooking Appliances
Kitchen Hobs
Kitchen Chimneys
Kitchen Oven
Dishwashers
Kitchen Sink
Water Heating