
Shop
Filter by price
Filter by brand
- Faber 1
- Aagna 87
- Acode 14
AO SmithAO Smith 2- Atomberg 10
AtombergAtomberg 63- Brizzio 11
CarysilCarysil 45- Crompton 3
HafeleHafele 37- Havells 21
- HB 20
- Orient 4
- Racold 9
ReginoxReginox 26- SYLUX 7
- Vista 10
CeraCera 26- American Standard 4
Color
- Azure 1
- BlackBlack 24
- Black Matte 1
Black YellowBlack Yellow 1- Blaze Brown 2
- Blaze Brown (Matte) 1
- Briken IvoryBriken Ivory 1
- Briken WhiteBriken White 1
- Chrome 3
- Copper 1
- Dark Green 1
- Dark Walnut 1
- Dark Walnut (Matte) 1
- Dark Walnut Wooden finish 1
- Deep Black 1
- Earth Brown (Gloss) 1
- Forest Green 1
- Gloss Black 2
- Gloss Brown 3
- Gloss Seasand Ivory 1
- Gloss White 3
- Gloss White & Blue Ring 1
- GoldGold 17
- Golden Oakwood (Matte) 1
- Honey Maplewood 1
- IvoryIvory 2
- Marble White 2
- Mat BlackMat Black 1
- Matt Black 1
- Matte 1
- Matte Aqua Blue 1
- Matte Brown & Black 1
- Metallico 1
- Midnight Black 3
- Midnight Black (Matte Finish) 1
- Midnight Black (Matte) 1
- Mint Green 1
- Misty Teal 2
- Misty Teal Matte Finish 1
- Mushroom 1
- Pearl WhitePearl White 1
- Pearl White (Gloss) 1
- Pearl White Matte 1
- Pebble Grey Gloss Finish 1
- Regent Grey 2
- Ritz Blue 2
- Ritz Blue 1
- Ritz Blue (Matte) 1
- Rose Gold/ Black 5
- Sage 1
- Sand Grey (Gloss) 1
- Satin Stainless Steel 2
- Seasand Ivory 1
- Seasand Ivory & Black 1
- SilverSilver 37
- Smoked BrownSmoked Brown 1
- Snow White (Matte) 1
- Umber Brown 2
- WhiteWhite 2
- White and Black 1
- BiancoBianco 1
Cano CopperCano Copper 1
Cano GoldCano Gold 1
Cano Gun MetalCano Gun Metal 1- Gothic GreyGothic Grey 1
- Metallic GoldMetallic Gold 1
- Murphy RedMurphy Red 1
- Pebble GreyPebble Grey 3
- Rose GoldRose Gold 23
- Sand GreySand Grey 1
White & BlackWhite & Black 1
Stock status
Showing 361–372 of 474 resultsSorted by price: high to low
Aagna U-VA Elegant Rose Gold Soap Dish For Bathroom Use
- Brand: Aagna
- Series: U-VA
- Product Type: Soap Dish
- Material: High-Quality Stainless Steel / Brass
- Finish: Elegant Rose Gold PVD Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Aagna U-VA Gold Finish Soap Dish for Modern Bathrooms
- Brand: Aagna
- Series: U-VA
- Product Type: Soap Dish
- Material: High-Quality Stainless Steel / Brass
- Finish: Elegant Gold PVD Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Aagna Giza Bathroom Towel Rod: Premium Brass, Glossy Silver Finish
- Brand: Aagna
- Series: Giza
- Product Type: Towel Rod
- Material: High-Quality Stainless Steel / Brass
- Finish: Glossy Silver (Chrome) Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Essco Elite Towel Rod
Product Overview
- Essco Elite Towel Rod is High-quality and durable construction for long-lasting performance.
- A sleek design with a chrome finish adds elegance to any bathroom decor.
- Convenient storage solution for hanging towels, keeping them easily accessible.
- The easy installation process for hassle-free setup.
- Made by Essco, a trusted brand known for its reliable bathroom accessories.
- Crafted with attention to detail, ensuring a reliable and stylish towel rod option.
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | Essco |
| Style | Contemporary |
| Product Name | Elite Towel Rod |
| Material | High-quality materials |
| Finish | Chrome |
| Installation | Easy installation process |
| Length | Specify the length |
| Warranty | Manufacturer’s warranty included |
Atomberg Studio Exhaust Fan 150mm Black (6″)
Product Overview
- Atomberg Studio Exhaust Fan 150mm is Powerful and efficient motor
- Operates silently
- Keeps bugs away
- Copper motor for durability
- Very strong and long-lasting
- Easy to clean front cover
- Double ball bearings for lasting performance
| Brand | Atomberg |
| Model Name | Studio |
| Color | Black |
| No of blades | No |
| Size | 150 mm (6″) |
| Blades | 7 |
| Power (W) | 6.5 W |
| RPM | 2000 RPM |
| Input Voltage | 140-285v |
| CMH | 245 |
| Warranty | 2 Years (1+1 Years) |
Aagna Rhyno Silver Finish Brass Tumbler Holder for Bathroom – Wall Mounted, Elegant & Durable Design
- Brand: Aagna
- Series: Rhyno
- Product Type: Tumbler Holder
- Material: Premium Brass
- Finish: Shiny Silver (Chrome) Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
VISTA Bathroom Floor Grating Rose Gold Finish – Modern & Stylish Drain Cover
₹1,716.00- Size: 5 x 5 inch
- Dimensions: 125mm x 125mm
- Finish: Rose Gold Plated
- Material: Durable Stainless Steel
- Thickness: Grating 2mm
- Thickness: Frame 1mm
- Design: Modern & Stylish Look
- Usage: Bathroom & Floor Drain Cover
VISTA Bathroom Floor Grating Gold Finish- Luxury & Modern Drain Cover
₹1,716.00- Size: 5 x 5 inches (125mm x 125mm)
- Thickness: Grating 2mm, Frame 1mm
- Material: stainless steel
- Finish: Gold Plated
- Design: Modern square cut pattern
- Durability: Rust & corrosion resistant
- Installation: Floor fitting
- Usage: Luxury bathroom & modern interiors
Havells Ventilair DX Exhaust Fan 150mm (6″) | White
Product Overview
- Havells Ventilair DX Exhaust Fan is Quick dismantling of blades for easy cleaning
- Robust motor for continuous running of fan
- To prevent entry of foreign objects like dust, bird, pets etc
- 2 Year Guarantee
- Sweep 150 mm, 200 mm & 250 mm
- High quality engineering plastic, resistant to
- Color change with anti-static properties
| Manufacturer | Havells |
| Model Name | Ventilair DX |
| Color | White |
| Size | 150 mm (6″) |
| Noise Level | Less than 40 decibels |
| Power Consumption | 40 watts |
| Motor Power | High suction |
| Maintenance | Minimal Maintenance |
| Input Voltage | 220-240v |
| Warranty | 2 Years |
Aagna Rhyno Silver Napkin Ring For Bathroom
- Brand: Aagna
- Series: Rhyno
- Product Type: Napkin Ring / Towel Ring
- Material: Premium Brass
- Finish: Shiny Silver (Chrome) Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Aagna U-VA Rose Gold Napkin Ring For Bathroom
- Brand: Aagna
- Series: U-VA
- Product Type: Napkin Ring / Towel Ring
- Material: High-Quality Stainless Steel / Brass
- Finish: Elegant Rose Gold PVD Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Aagna U-VA Napkin Ring Gold Finish For Bathroom
- Brand: Aagna
- Series: U-VA
- Product Type: Napkin Ring / Towel Ring
- Material: High-Quality Stainless Steel / Brass
- Finish: Luxurious Gold PVD Coating
- Mounting Type: Wall Mounted
Load more products
Loading...













Cooking Appliances
Kitchen Hobs
Kitchen Chimneys
Kitchen Oven
Dishwashers
Kitchen Sink
Water Heating